0

از رویا تا واقعیت : تولید خودروی پرنده تا سال ۲۰۲۰

این پرنده لوکس پیشرفته تا سال ۲۰۲۰ به آسمانها میرسد.

ماشین پرنده

NEOXCRAFT ، محصول کمپانی انگلیسی ناتینگهام VRCO است که وزن آن ۳۲۰ کیلو گرم میباشد و پیش بینی میشود قیمت آن به ۲میلیون دلار برسد که رقمی قابل توجه است.

ترافیک در بریتانیا  یک مشکل مهم بوده است  و در آینده میتوان با این وسیه نقلیه این ترافیک را کاهش داد  این خودروی آینده دار میتواند به صورت عمودی بلند شود و مجموعه ای از چهار موتور قدرتمند آن میتواند سرعت را به ۳۰۰ کیلو متر برساند .

برای پرواز و هدایت این وسیله نقلیه در آینده باید گواهینامه مختص حمل ونقل هوایی گرفته شود و کسی که آن را هدایت میکند باید دارای مجوز پرواز وگواهینامه باشد این وسیه نقلیه دارای کامپیوتر های پردازشگر پیشرفته است که از بروز حوادث خطرناک و تصادف جلوگیری میکند.

ماسک اسمیت بنیان گذار این پروژه اعلام کرد که تولید انبوه این پرنده ی پیشرفته به صدور مجوز های لازم ومقررات آینده بستگی دارد که این پروژه به طور انبوه وکامل اجرایی شود وبه سمت تولید انبوه جهانی برود.

دنیل هیز، مدیر اجرایی و یکی از سرمایه گذاران VRCO افزود: ما در حال  ساخت وآماده سازی نمونه اولیه این پرنده پیشرفته برای دریافت مجوز های اولیه هستیم و حداقل ۱۸ ماه طول میکشد و امیدواریم وسیله ای که توانایی بالایی دارد و میتوان صنعت حمل ونقل را متحول  کند بتوانیم به تولید انبوه برسانیم با کشور های صنعتی دیگر نیز همکاری های گسترده ای انجام بدهیم .

درحال حاضر علی رغم قیمت بسیار بالای این محصول تعدادی از مردم سفارشات خود را ارعه داده اند و ۱۰۰ خودرو با قیمت خرده فروشی ۲میلیون دلار سفارش داده شده است و در آینده برای تولیدات انبوه قیمت این لوکس پرنده کاهش میابد .مدیران VRCO  امیدوارند این محصول حیرت انگیز که ترکیبی از خودرو وهواپیماست بتواند آینده تکنولوژی وسایل نقلیه را تغیر دهد و در تمام دنیا به تولید انبوه برسد.

از دیگر ویژگی های حیرت انگیز این لوکس پرنده این است که میتواند مانند ماشین های دیگر نیز در خیابان  نیز حرکت کند شروع ترتیب حرکت این خودرو این است که محفظه پروانه آن به پاین حرکت میکند و سپس در ساختار محور چرخ قرار میگیرد

سرمایه گذاران پروژه در حال حاضر مبلیغ ۸۰۰ میلیون پوند بر روی این محصول سرمایه گذاری کردند و امیدوارند که با آغاز خط تولید و تولید انبود این وسیله به سود زیادی برسند . خارج از ذهن نیست که درآینده ای نزدیک این گونه وسایل نقلیه را در سطح شهر ها مشاهده کنیم.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *