0

آئودی(Audi) در رویای تصرف ماشین های مسابقه‌ای الکتریکی

آئودی در حال آماده سازی ماشین های الکتریکی مسابقه‌ای برای آینده است .

 

 

آئودی، شرکت خودروسازی آلمانی و تولیدکننده خودروهای لوکس است، که دفتر مرکزی آن در ، ایالت بایرن،آلمان قرار دارد و خودرو هایش را در ۹ کارخانه موجود در ۸ کشور اروپایی تولید می نماید .

شرکت آئودی در سال ۱۹۰۹ در شهر تسویکاو، آلمان تأسیس شد و از سال ۱۹۶۴ یکی از زیرمجموعه‌های گروه فولکس‌واگن به‌شمار می‌آید .
آئودی همراه با مرسدس بنز و ب ام و سه خودروساز مشهور و لوکس آلمانی هستند و به‌عنوان پرفروش‌ترین خودروسازان لوکس جهان شناخته می‌شوند. بخشی از سهام شرکت خودروسازی آئودی در بازار بورس فرانکفورت معامله می‌شود.

 

به تازگی اعلام شده است که آئودی به دنبال ساخت ماشین مسابقه ای در آینده است. آئودی سازنده آلمانی در نمایشگاه Formula Student در آلمان ، که دانش آموزان و دانشمندان جوان از ۲۳ کشور در نقاط مختلف در چندین دسته رقابت خواهند کرد، حضور خواهند داشت . طبق گفته سازندگان، تیم ها به دنبال کسب امتیاز در “رشته های هزینه ها و ساخت، طراحی مهندسی، بهره وری انرژی و شتاب” هستند.

مدیر بازاریابی بین المللی در آئودی می گوید: “نوآوری ها در اینجا اتفاق می افتد. هر کسی که روحیه پیشرو و تعهد به تیم را در Formula Student نشان می دهد، تمام ویژگی هایی را که ما در آئودی در نظر می گیریم را خواهد داشت. آئودی برنامه های عظیمی برای اتومبیل های الکتریکی دارد. این شرکت امیدوار است تا سال ۲۰۲۵ بیش از ۲۰ مدل الکتریکی راه اندازی کند.
وی اضافه کرد: “ما در حال حاضر در حال توسعه پویایی عالی هستیم.” بنابراین، جوانان مهندسین و کارشناسان فناوری اطلاعات بهترین فرصت را دارند تا به آینده فکر کنند و تغییرات را در آئودی نیز شکل دهند.”

 

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *